2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bjerringbro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Bjerringbro er de nyeste boliger på markedet villaerne på Stendiget 2 og Lærkevej 15.
Villaen på Stendiget 2 tilbyder en intim boligoplevelse med et areal på 89 m² fordelt over 4 rum. Beliggende på en grund på 668 m², er prisen sat til 1.275.000 DKK. Dog mangler information om den månedlige ejerudgift.
Lærkevej 15 præsenterer en betydelig større villa på 150 m², også indrettet med 4 rum. Denne ejendom er på en rummelig grund på 1.250 m², og boligen er prissat til 1.165.000 DKK. Der er heller ingen information om ejerudgifterne her.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.